Raad

Lokale Partij Leiderdorp

Fractie informatie

Logo van Lokale Partij Leiderdorp
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Hugo Langenberg Hugo Langenberg (Fractievoorzitter)
Foto van Kamla Balak Kamla Balak (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Joost Bruggeman Joost Bruggeman (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Eric Filemon Eric Filemon (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Koos Koster Koos Koster (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Marjoke Zuidervaart Marjoke Zuidervaart (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Huidig aantal zetels
4

Leden

Foto van Bart Hoenen Bart Hoenen (Fractievoorzitter) vanaf 21-03-2018
Foto van Martine Breedveld Martine Breedveld (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Brigitte van Elburg Brigitte van Elburg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Niels Verwers Niels Verwers (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Nino van Moorsel Nino van Moorsel (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Frank van Noort Frank van Noort (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Jeroen Hendriks Jeroen Hendriks (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Prachee van Brandenburg Prachee van Brandenburg (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Umit Guney Umit Guney (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Hester Barendse Hester Barendse (Burgerraadslid) vanaf 12-11-2018
Foto van Jurriaan Duijn Jurriaan Duijn (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Ed Grootaarts Ed Grootaarts (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Martijn Huijsmans Martijn Huijsmans (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Rob Visser Rob Visser (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Olaf McDaniel Olaf McDaniel (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Joyce van Reijn Joyce van Reijn (Raadslid)
Foto van Roeland Schmidt Roeland Schmidt (Raadslid)
Foto van Sophie Eversteijn Sophie Eversteijn (Burgerraadslid) vanaf 10-09-2018
Foto van Peter Glasbeek Peter Glasbeek (Burgerraadslid) vanaf 10-09-2018
Foto van Oscar Menger Oscar Menger (Burgerraadslid) vanaf 08-10-2018
Foto van Jan Reijken Jan Reijken (Burgerraadslid) vanaf 08-10-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van drs. Bob Vastenhoud drs. Bob Vastenhoud (Fractievoorzitter) vanaf 21-03-2018
Foto van Marlies van Beek Marlies van Beek (Raadslid)
Foto van Aart Bolluijt Aart Bolluijt (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Tim Brouwer de Koning Tim Brouwer de Koning (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Huidig aantal zetels
3

Leden

Foto van Mirjam van der Stelt Mirjam van der Stelt (Fractievoorzitter)
Foto van mr drs Huibrecht Bos mr drs Huibrecht Bos (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Medea Hempen Medea Hempen (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jan Huisman Jan Huisman (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
 

ChristenUnie-SGP

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie-SGP
Huidig aantal zetels
1

Leden

Foto van Geert Schipaanboord Geert Schipaanboord (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Arie Janssen Arie Janssen (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Annemarie Rozendal Annemarie Rozendal (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Leander Tramper Leander Tramper (Burgerraadslid) vanaf 28-05-2018
 

Voorzitter van de raad

Orgaan informatie

Logo van Voorzitter van de raad

Leden

Foto van Laila Driessen-Jansen Laila Driessen-Jansen (Voorzitter van de raad)
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Angelique Beekhuizen Angelique Beekhuizen (Wethouder) vanaf 28-05-2018
Foto van Jeff Gardeniers Jeff Gardeniers (Wethouder) vanaf 28-05-2018
Foto van Willem Joosten Willem Joosten (Wethouder) vanaf 28-05-2018
Foto van Laila Driessen-Jansen Laila Driessen-Jansen (Burgemeester)