Frank van Noort

Naam: Frank van Noort

Raadslid, VVD
Raadslid Actief sinds 03 feb. 2020 Bekijk pagina

Algemeen

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 03 feb. 2020 Raadslid, VVD

2020

  • 28 mei 2018 - 02 feb. 2020 Burgerraadslid, VVD

2018

  • 06 nov. 2017 - 28 mrt. 2018 Burgerraadslid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens