Koos Koster

Naam: Koos Koster

Burgerraadslid, Lokale Partij Leiderdorp
Burgerraadslid Actief sinds 28 mei 2018 Bekijk pagina

Algemeen

Van 1972 tot 2009 gediend als beroepsofficier bij de Koninklijke Marine. Sinds november 2009 met Functioneel Leeftijds Ontslag (FLO). Daarna veel vrijwilligerswerk gedaan. Ik vind het belangrijk om maatschappelijk relevant werk te doen.

Nevenfuncties

Energie ambassadeur Zone 2

Bestuurslid Accommodatie LSC Alecto

Voorzitter Commissie Clubhuis de Derde Helft

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 28 mei 2018 Burgerraadslid, Lokale Partij Leiderdorp

2018

  • 01 nov. 2016 - 28 mrt. 2018 Raadslid, Lokale Partij Leiderdorp
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens